Amity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bemutatkozás

2 posters

Go down

Bemutatkozás Empty Bemutatkozás

Témanyitás  Zsebkutya Szer. Dec. 09, 2009 2:16 pm

Itt belehet mutatkozni. Had kezdjem én:
Hát hello!

Engem Kittinek hívnak. Zsebkutya a becenevem. Sajnos nem vagyok fent alphán, de nagyon tetszik a szövetség. 12 éves vagyok, Budapesti lakos. Meglepetten látom, hogy jelentkezésem óta 3 an is jöttek. Gyorsan fejlődő típus vagyok. A Beta szerveren is fent vagyok....Ott Eper néven találtok meg. Ha ott is van Amity szívesen belépek Razz 5-ös tanuló vagyok. Szeretek az ikariamon játszani, de fent vagyok Metinen, Gladiatuson és még sok más stratégiai játékokon. Sokkal érettebb vagyok a többi 12 évesnél. Én már a jövőm felé nézek a többiek megbabáznak. Részt tudok venni olyan játékokon amiken egy 3-as tanuló 12 éves nem tudna. Néha logikusabban gondolkozok mint a felnőtt emberek. És a legnagyobb büszkeségem, hogy legyőztem a matek tanáromat, matekozásban Razz
Ma műtötték a lábam ezért még egy kicsit szótlan leszek =)
Ui: Ha valaki felidegesít az nagyon megbánja Smile De remélem nem lesz ilyen.

Nagyjából ennyi.
További szerencsés játékot kíván:
Zsebkutya

(most ti jöttök Razz)
Zsebkutya
Zsebkutya
Diák
Diák

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Dec. 09.
Age : 27
Tartózkodási hely : Hungary

https://amityiota.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozás Empty Re: Bemutatkozás

Témanyitás  Afelyas Pént. Jan. 14, 2011 10:21 pm

bemutatok mindjárt egy akkorát bazmeg

Afelyas
MindentTudó
MindentTudó

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Jan. 09.
Tartózkodási hely : pinában

http://pina.hu

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozás Empty Re: Bemutatkozás

Témanyitás  Afelyas Hétf. Jan. 17, 2011 4:11 pm

Zsebkutya írta:Itt belehet mutatkozni. Had kezdjem én:
Hát hello!

Engem Kittinek hívnak. Zsebkutya a becenevem. Sajnos nem vagyok fent alphán, de nagyon tetszik a szövetség. 12 éves vagyok, Budapesti lakos. Meglepetten látom, hogy jelentkezésem óta 3 an is jöttek. Gyorsan fejlődő típus vagyok. A Beta szerveren is fent vagyok....Ott Eper néven találtok meg. Ha ott is van Amity szívesen belépek Razz 5-ös tanuló vagyok. Szeretek az ikariamon játszani, de fent vagyok Metinen, Gladiatuson és még sok más stratégiai játékokon. Sokkal érettebb vagyok a többi 12 évesnél. Én már a jövőm felé nézek a többiek megbabáznak. Részt tudok venni olyan játékokon amiken egy 3-as tanuló 12 éves nem tudna. Néha logikusabban gondolkozok mint a felnőtt emberek. És a legnagyobb büszkeségem, hogy legyőztem a matek tanáromat, matekozásban Razz
Ma műtötték a lábam ezért még egy kicsit szótlan leszek =)
Ui: Ha valaki felidegesít az nagyon megbánja Smile De remélem nem lesz ilyen.

Nagyjából ennyi.
További szerencsés játékot kíván:
Zsebkutya

(most ti jöttök Razz)

Ez nem igaz. Te 5 éves vagy, és egy kis kurva. Nem Kittinek, hanem Büdösbunkónak hívnak. Írni sem tudsz. Nem vagy érettebb a többi 12 évesnél, hanem olyan sötét vagy bazmeg, hogy világít a szádban a Negró. Nem gondolkozol logikusan, hiszen farokságokat írogatsz ide. Erősen kétlem, hogy legyőzted volna a matektanárod, hiszen még egy hajléktalan is okosabb, mint te. Erről ennyit.

Afelyas
MindentTudó
MindentTudó

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Jan. 09.
Tartózkodási hely : pinában

http://pina.hu

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozás Empty Re: Bemutatkozás

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.